Badania lekarskie

Badania lekarskie w klasach sportowych

w roku szkolnym 2013/2014

Badania lekarskie dla klas V i VI

Uczniowie klasy  5 i 6 powinni  zgłosić się na badania lekarskie już w sierpniu do Pani doktor Beaty Tebin -Tomczyk, która przyjmuje w „Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej" w Nowej Dębie przy ul. Krasickiego 19.
Proszę o telefoniczne umawianie się na wizytę (tel. 782 602 460).

Badania lekarskie dla klas IV

Uczniowie klasy 4 muszą wykonać konsultację laryngologiczną w Prywatnym Gabinecie Laryngologicznym (lek. Jarosław Stępień) w Tarnobrzegu ul. Żeromskiego 5 obok Szkoły Muzycznej. Pan doktor będzie badał dzieci w dniu 16.08.2013 i  po 16.08.2013  co środę po południu. Nie jest wymagane skierowanie. Wizyta nie jest płatna. Należy umówić się z panem doktorem telefonicznie na godzinę (tel. 604 079 361).

Czwartoklasiści muszą mieć badania laboratoryjne. Skierowania na te badania dla uczniów będą dostępne w sekretariacie szkoły od 16.08.2013r. Badania należy wykonać w laboratorium diagnostyki w Szpitalu w Tarnobrzegu.

Dzieci, które noszą okulary powinny zgłosić się na konsultację okulistyczną w Nowej Dębie w Poradni Okulistycznej - konieczna wizyta w piątek 16.08.2013r. przed południem w Nowej Dębie po umówieniu się telefonicznie z Panią doktor Beatą Tebin-Tomczyk tel. 782 602 460.

Po skompletowaniu wszystkich wyników badań rodzice i uczniowie klas 4  powinni zgłosić się do Poradni Medycyny Sportowej w Nowej Dębie. Proszę wziąć ze sobą  skierowanie od lekarza rodzinnego do Poradni Medycyny Sportowej.

Rodzice nowych sportowców proszeni są o wypełnienie ankiety o stanie zdrowia dziecka. Ankiety znajdują się w sekretariacie szkoły lub na stronie http://smsspala.net/dopobrania/formularz.pdf.