Zakończenie roku 2017

W piątek 23.06.2017r. po 10 miesiącach wytężonej pracy zakończyliśmy kolejny rok szkolny.  Ostatnie przedwakacyjne spotkanie uczniów i rodziców z dyrekcją i gronem pedagogicznym było okazją do podsumowania osiągnięć i sukcesów. Gratulowano wszystkim finalistom i laureatom konkursów miejskich, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Wszystkich uczniów których nauczyciele wyróżnili zamieściliśmy w szkolnej "ZŁOTEJ KSIĘDZE" i na stronie szkoły. Na szcególną uwagę społeczności szkolej zasłyżył uczeń klasy VI Mikołąj Paź, który został super uczniem roku. Laudację czytała wszystkim pedagog szkoły a nagrodę ufundowaną przez radę rodziców wręczała przewodniczaca RR.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom  życzymy spokojnych, pełnych słońca i przygód wakacji.

Czytaj więcej: Zakończenie roku 2017

"Ziarenka Dobra" 2017

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskali nagrodę za realizację działań podjętych w Ogólnopolskim Projekcie Dobrych Uczynków "Ziarenka Dobra". Konkurs organizowały Przedszkola nr 12 i 13 w Pile, a honorowym patronatem objął go Wielkopolski Kurator Oświaty. W projekcie uczestniczyły różne placówki oświatowe z terenu całej Polski. Komisja konkursowa spośród 68 nadesłanych sprawozdań wyróżniła jedynie 10 najlepszych szkół. Nasza "Czwórka" znalazła się druga na liście zwycięzców i w nagrodę otrzymała pięknie wyhaftowany proporczyk oraz książeczkę z wierszami rówieśników "Dzieci: Książęta Uczuć...".
Zapraszamy do obejrzenia zadań wykonanych przez naszych uczniów w bieżącym roku szkolnym.

Tu adres do książeczki :